Doručenie do 48 hodín !

Módne drevené hodinky

Ak by sme zisťovali históriu drevených hodiniek, objavili by sme skutočne zaujímavý príbeh.

Prvé náramkové hodinky vyrobil švajčiarsky hodinár Patek Phillipe v roku 1868. Od tohto času sa náramkové hodinky stali súčasťou každodenného života a módy.

Dnešná móda používa náramkové hodinky a ako štýlový doplnok. Drevené náramkové hodinky ponúkajú atraktívny a estetický vzhľad.

Drevené hodinky sa stali veľmi obľúbené medzi štýlovými ľuďmi. Doposiaľ sa používal kovový a kožený remienok. Avšak trendsettery už dávnejšie jednoznačne udali smer k dreveným hodinkám. Drevené pánske hodinky sú ručne vyrobené hodinky z prírodného dreva a pútajú pozornosť na celom svete.

Dnešný životný štýl je veľmi náročný. Nikto nemá dostatok času na seba a svojich milovaných. Podnikanie je stresujúce. Mestský život sa stratil v chaose a zmätku. Ľudia uviazli vo veľkých budovách a malých bytoch. Aj preto sa čoraz viac volá po návrate k prírodným hodnotám.

Do prírodného lifestyle konceptu dokonale zapadajú drevené hodinky. Ľudia sú súčasťou prírody a príroda je neustále spätá z našim životom.

100% prírodné drevené pánske hodinky sa príroda k ľudom približuje. Odstránil sa kov, neprirodzene ťažké hodiny vyzerali ako putá a aj preto sú prírodné a ľahké drevené hodinky také populárne. Drevené hodinky nám tiež umožňujú cítiť sa dokonale.

Drevo je materiál, ktorý je živý, schopný sa obnoviť. Dokonca aj dotýkať sa dreva dáva dokonalý pocit. Drevené hodinky, ktoré nosíme, nám pripomínajú, že máme dokonalú povahu.

Drevené hodinky z e-shopu Sarlen Store ponúkajú rozmanitý výber dizajnov, a dôveru v kvalitu a eleganciu.