Doručenie do 48 hodín !

Prečo si vybrať dámske drevené hodinky

Ekologické nákupné zmýšľanie je trendové nielen pri kúpe potravín, ale čoraz viac sa zmysel pre ekológiu prenáša do módneho priemyslu. Ekologická móda je fenomén, ktorý si razí trend v rôznych štýloch módy a najmä módnych doplnkov.

Dámske drevené hodinky Sarlen, sú známe pre svoju kvalitu, spracovanie a štýl.

Drevené hodinky sú vlnou budúcnosti. Sú to skvelý spôsob, ako priniesť trochu prírody do svojho štýlu.

Spoľahlivý spoločník

Hodinky nie sú len módny doplnok. Hodinky musia byť presné a spoľahlivé. Keď kupujete nové hodinky, často sa stretnete s pojmom pohyb. Pohyb je slovo pre drobné kovové súčiastky a ozubené kolesá vo vnútri hodiniek. Niektoré pohyby sú oveľa lepšie ako iné, a druh pohybu hodiniek určuje, ako spoľahlivé budú vaše hodinky. Hodinky Sarlen používajú výlučne kvalitné a spoľahlivé strojčeky.


Komfort hodiniek

Nikto nechce hodinky, ktoré sa nehodia na ich zápästie. Najlepší typ hodiniek je ten, ktorý je ľahký, hypoalergénny a jednoducho nastaviteľný.


Nízka váha

Kovové hodinky môžu nepríjemne zaťažovať. Často sú ťažké, čo môže byť nepríjemné. Drevené hodinky sú na druhej strane super ľahké. Hodinky Sarlen sú také ľahké, že si sotva všimnete, že ich nosíte!

Kovové hodinky často studené a dráždia pokožku, drevené hodinky majú hladký, pohodlný, zemitý pocit.  Drevené hodinky sú navrhnuté tak, aby ste sa pri ich nosení cítili príjemne.

Koža môže byť dosť citlivá. Je vždy sklamaním, že si kúpite krásny nový šperk, len aby ste zistili, že zanecháva na vašej pokožke inú farbu  ako predtým. Mnohé kovy môžu dráždiť pokožku. Sarlen hodinku sú vyrobené  zo 100% prírodného dreva, bez škodlivých látok a toxických farbív a chemikálií, čím sa výrazne znižuje riziko alergickej.


Nastaviteľné hodinky

Zápästie každého jednotlivca má inú veľkosť a nemali by ste si vziať hodinky do špeciálnej predajne, aby ste si ju mohli prispôsobiť. Naše drevené hodinky sú nastaviteľné!